FK Velké Hamry ASK Kosmonosy

2:0 (1:0)
Redakce | | Muži

3 body na úvod sezony

V prvním utkání jsme přivítali SK Kosmonosy, které jsme porazili po brankách Kubína a Voseckého 2:0.

FK Velké Hamry A:

Masařík - Štěpánek, Roll, Šidlo, Zounek - Kováčik (46.Šohaj), Javůrek M. (90. Macháček), Gebert, Kubín (80. Skuhravý), Diviš - Svrček (61. Vosecký)

SK Kosmonosy:

Šteiner - Poláček, Kamlach (46. Šulc), Hudec, Naďo, Mašek, Prieložný, Podzimek, Šoufek (67. Bobek), Filip (61. Šimek), Smetana

Branky: 12. Kubín, 62. Vosecký (pen.)

Žluté karty: 59. Svrček, 81. Šohaj - 62. Podzimek

Rozhodčí: Flade - Míč, Krupka

Diváci: 150

Stadion: Velké Hamry

Komentář

Dnešní utkání se ze začátku neslo v nervózním duchu ze strany domácích, zatímco hostující Kosmonosy předváděli aktivní hru a ohrožovali rychlými protiútoky. První šance se proměnila v gól, když spojení Diviše a Svrčka zakončil Kubín, který míč umístil za záda brankáře a posunul nás do vedení.
Hosté se však nevzdali své taktiky, a Hamry si vypracovali další dvě šance díky Kováčikovi a ve 40. minutě domácího kapitána Šidla, který však svou šanci z otočky nevyužil.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, a domácí se hnali za druhým gólem. V 62. minutě po faulu na Diviše proměnil Vosecký penaltu, a domácí tak takticky a zkušeně zvládli zbytek zápasu. Je škoda, že po dalších šancích nepřidali ještě další gól.