Archiv

Domácí remíza s Trutnovem

2 branky v rozmezí 2 minut. Tak dopadlo 26. kolo, ve kterém jsme hostili Trutnov. Do vedení nás dostal Vosecký, který z druhého doteku využil přihrávky od Žitky. Trutnovští si však po rozehrání vzali balon, pěknou akcí se dostali až před Čamrdu, který zakončujícího Brejchu nejprve vychytal, jeho dorážku však již zlikvidovat nedokázal. Druhá ztráta bodů ve druhém zápase po sobě. Druhé Benátky tak odskočili na rozdíl 3 bodů.

Rezerva zvítězila v Lomnici n.P.

Netradičně již v pátek zajížděla rezerva ke svému mistrovskému utkání na půdu do Lomnice nad Popelkou. Domácí ještě v 60. minutě vedli 2:1, avšak povedený závěr utkání a 3 branky do domácí svatyně znamenali konečnou výhru 2:4. Branky zelenobílých zaznamenali postupně Javůrek Matěj, Javůrek Patrik a Bím.

Rezerva si v dohrávce zastřílela

Ve sváteční den jsme v dohrávce přivítali Košťálov, kterému jsme na cestu zpět naložili 8 branek. Postupně se trefili Jeřábek, 2x Vosecký a dokonce hattrick zaznamenal Matěj Javůrek, mezi jehož branky se vtěstnali ještě Vyčítal s Rudolfem.

Vysoká výhra s Vysokým Mýtem

Ve 24. kole jsme pod Muchovem přivítali Vysoké Mýto, 4. tým divizní tabulky. Na pět branek z Benešova jsme navázali čtyřmi brankami a po zásluze tak zůstali všechny body doma. 

Rezerva padla v Hrádku n.N.

Ve 22. kole Krajského přeboru sklapla Csaplárova past. Rezerva neudržela poločasové dvoubrankové vedení a z Hrádku si nakonec neodvezla ani bod.

5 branek Benešovu

Ve 23. kole jsme zajížděli na hřiště Benešova, kde jsme potvrdili výbornou formu ve venkovních utkáních a odvezli si další 3 body.

Prohra v Železném Brodě

Rezerva podlehla v 19. kole Železnému Brodu. Jedinou branku utkání dal ve 48. minutě Podzimek, který využil chybné rozehrávky Váni na střed hřiště a střelou k tyči vystřelil domácím 3 body.

Cenné 3 body z Benátek n.J.

Ve 21. kole se střetl druhý tým tabulky se třetím. Hamry si vypracovali postupně tříbrankové vedení, avšak v poslední desetiminutovce domácí ještě utkání zdramatizovali. Konečný výsledek 2:3 však poslal všechny body pod Muchov.

Další bod pro rezervu

V 18.kole se představila rezerva poprvé v jarní části na domácím stadionu, kde uhrála remízu 2:2 proti Sedmihorkám.

Áčko přivezlo vítězství ze Spojů Praha

Ve 20. kole jsme, netradičně již ve sváteční Velký pátek, zajížděli na půdu TJ Spoje Praha, odkud jsme odvezli výhru 1:2.

3 body s Hradcem

V dalším domácím utkání jsme přivítali těžkého soupeře z Hradce Králové. Ten začal výborně a hned ve 25. vteřině vedl po brance Řezáče 0:1. Hamerští však utkání otočili, když se v 56. minutě trefil z penalty Linka a o 2 minuty později na něho navázal Svrček. Hosté srovnali v 74. minutě zásluhou Kaliny, avšak poslední slovo si vzal z rohového kopu hlavou stoper Roll, který uzavřel účet utkání 2 minuty před koncem na 3:2. 

Rezerva přivezla bod ze Skalice

V prvním jarním kole se předvedla také rezerva, která zajížděla na půdu do Skalice. V souběžně hráném utkání s A mužstvem brala omlazená sestava Hamrů bod za remízu 0:0. 

3 body z Hlinska

První jarní vítězství se urodilo na trávě v Hlinsku, kde jsme otočili nepřiznivý stav z prvního poločasu. Vítěznou branku vstřelil střídající Vosecký.

Prohra v prvním jarním kole

V 17. kole jsme bohužel nestačili na hosty z Kosmonos.

Prohra s Kladnem

Ve 4. přípravném utkání jsme na přírodní trávě v Lipníku podlehli diviznímu Kladnu 3:1 po poločase 1:1. Naši jedinou branku vstřelil Svrček. Příští víkend zajíždíme do Neratovic.

Zobrazeno 1–15 z celkem 55

Aktuální články

Domácí remíza s Trutnovem

2 branky v rozmezí 2 minut. Tak dopadlo 26. kolo, ve kterém jsme hostili Trutnov. Do vedení nás dostal Vosecký, který z druhého doteku využil...

Rezerva zvítězila v Lomnici n.P.

Netradičně již v pátek zajížděla rezerva ke svému mistrovskému utkání na půdu do Lomnice nad Popelkou. Domácí ještě v 60. minutě...

Rezerva si v dohrávce zastřílela

Ve sváteční den jsme v dohrávce přivítali Košťálov, kterému jsme na cestu zpět naložili 8 branek. Postupně se trefili Jeřábek, 2x...