Archiv

3 body v posledním kole

Na závěr sezony jsme zajížděli na hřiště posledního Letohradu, odkud jsme si odvezli výhru 1:3.

Rezerva remizovala v Chrastavě

V předposledním kole se rezerva představila na hřišti v Chrastavě.

Opět bez vstřelené branky

Divice C pokračovala předposledním kolem a posledním domácím utkáním, ve kterém jsme se opět neprosadili.

10 branek padlo v utkání s Novým Borem

Ve 14. kole jsme na domácím stadionu přestříleli Nový Bor 7:3. Hattrickem se blýskl Vosecký.

Lídr soutěže tentokrát body nedaroval

Ve 29. kole Divize C jsme zajížděli na půdu vedoucího celku tabulky. V utkání padla jediná branka a to do naší sítě. V 82. minutě rozhodl z penalty Bednář. Tento výsledek nám s jistotou určil 3. místo v tabulce za Benátkami a vedoucím Ústí. O vítězi však dvě kola před koncem ještě rozhodnuto zcela není.

Áčko přivezlo z Chrudimi 3 body

Ve 27. kole jsme zajížděli na umělku do Chrudimi, odkud jsme si přivezli 3 body po výhře 1:3.

Zavřená brána proti Frýdlantu

Krajský přebor pokračoval 25. kolem, v němž jsme hostili Slovan Frýdlant. V utkání zaznamenali shodně 2 branky Vosecký a Matěj Javůrek. Brankář Čapek navíc za svá záda nic nepropustil.

Domácí remíza s Trutnovem

2 branky v rozmezí 2 minut. Tak dopadlo 26. kolo, ve kterém jsme hostili Trutnov. Do vedení nás dostal Vosecký, který z druhého doteku využil přihrávky od Žitky. Trutnovští si však po rozehrání vzali balon, pěknou akcí se dostali až před Čamrdu, který zakončujícího Brejchu nejprve vychytal, jeho dorážku však již zlikvidovat nedokázal. Druhá ztráta bodů ve druhém zápase po sobě. Druhé Benátky tak odskočili na rozdíl 3 bodů.

Rezerva zvítězila v Lomnici n.P.

Netradičně již v pátek zajížděla rezerva ke svému mistrovskému utkání na půdu do Lomnice nad Popelkou. Domácí ještě v 60. minutě vedli 2:1, avšak povedený závěr utkání a 3 branky do domácí svatyně znamenali konečnou výhru 2:4. Branky zelenobílých zaznamenali postupně Javůrek Matěj, Javůrek Patrik a Bím.

Rezerva si v dohrávce zastřílela

Ve sváteční den jsme v dohrávce přivítali Košťálov, kterému jsme na cestu zpět naložili 8 branek. Postupně se trefili Jeřábek, 2x Vosecký a dokonce hattrick zaznamenal Matěj Javůrek, mezi jehož branky se vtěstnali ještě Vyčítal s Rudolfem.

Vysoká výhra s Vysokým Mýtem

Ve 24. kole jsme pod Muchovem přivítali Vysoké Mýto, 4. tým divizní tabulky. Na pět branek z Benešova jsme navázali čtyřmi brankami a po zásluze tak zůstali všechny body doma.

Rezerva padla v Hrádku n.N.

Ve 22. kole Krajského přeboru sklapla Csaplárova past. Rezerva neudržela poločasové dvoubrankové vedení a z Hrádku si nakonec neodvezla ani bod.

5 branek Benešovu

Ve 23. kole jsme zajížděli na hřiště Benešova, kde jsme potvrdili výbornou formu ve venkovních utkáních a odvezli si další 3 body.

Prohra v Železném Brodě

Rezerva podlehla v 19. kole Železnému Brodu. Jedinou branku utkání dal ve 48. minutě Podzimek, který využil chybné rozehrávky Váni na střed hřiště a střelou k tyči vystřelil domácím 3 body.

Cenné 3 body z Benátek n.J.

Ve 21. kole se střetl druhý tým tabulky se třetím. Hamry si vypracovali postupně tříbrankové vedení, avšak v poslední desetiminutovce domácí ještě utkání zdramatizovali. Konečný výsledek 2:3 však poslal všechny body pod Muchov.

Zobrazeno 1–15 z celkem 62