3. kolo, sobota 24.08.2024, 10:30

FK Velké Hamry AFC Slavia Hradec Králové

Redakce | | Muži

Domácí prohra se Slavií.

Ve 3.kole jsme bohužel nestačili na Slavii Hradec Králové.

FK Velké Hamry A:

Masařík - Roll, Javůrek M. (46. Munzar), Štěpánek, Šidlo, Diviš, Kubín (86. Vosecký), Gebert (46. Šohaj), Kováčik, Svrček, Vyčítal

FC Slavia Hradec Králové:

Vaníček - Čihák, Novotný (29. Málek), Hlušička (91. Melichárek), Štipák, Mates, Matsaberidze (91. Krotil), Kabeláč T., Kabeláč J., Chlumecký (82. Rajnoch), Řezáč

Branky: 88. Vosecký - 25. Novotný, 36. Kabeláč J.

Žluté karty: 46. Roll - 60. Kabeláč T.

Rozhodčí: Bednář - Jureček, Vodrážka

Stadion: Velké Hamry

Domácímu týmu se dnešní zápas proti Slavii Hradec Králové vůbec nevydařil.

První poločas se odehrával ve znamení dominance domácích, kteří drželi míč na kopačkách, zatímco Hradec podnikal nebezpečné protiútoky, které domácí jen těžko zastavovali. Hamrovští se nemohli prosadit přes obrannou linii hostů a nevytvořili si žádnou vážnou šanci. Ve 25. minutě hostující Adam pronikl do vápna, prostřelil vše, co mu stálo v cestě, a otevřel skóre ve prospěch hostů.
O 11 minut později domácí chybovali v rozehrávce, míče se zmocnil Kabeláč, prošel středem hřiště a ocitl se sám před Masaříkem, kterého bez problému překonal - 0:2.

Do druhého poločasu trenér Vodička provedl změny v sestavě. Domácí sice tlačili, ale výraznou šanci si vytvořili až v 55. minutě, kdy Kubín obral obránce, míč se dostal ke Svrčkovi, který vyslal střelu do pravého horního růžku. Gólman hostí ale jeho pokus skvěle vychytal. Druhý poločas se nesl ve znamení dobývání hostující obrany, která odolávala standardním situacím a rohům až do 88. minuty, kdy míč putoval do vápna, Štěpánek vyhrál souboj pro Voseckého a ten míč uklidil do brány - 1:2.
Domácí se v závěru hnaní za vyrovnáním snažili, ale na vyrovnávací gól už bylo příliš pozdě. Skóre zůstalo nezměněno a domácí tým odchází poražen.

# hráči v poli P MIN G ŽK ČK

• Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
  • MIN - počet odehraných minut
  • G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty

Domácí výhra s Brandýsem n.L.

3 body proti doposud stoprocentnímu Brandýsu n.L. vystřelil nádherným lobem z půlky hřiště Vyčítal.

3 body z Hlinska

V dalším venkovním utkání opět bereme 3 body po Masaříkově čistém kontu a 2 brankách Matěje Kubína.

Cesta MOL Cupem skončila v 1.kole

V 1. kole poháru jsme přívítali na domácím stadionu SK Benátky n.J.. Po bezbrankovém prvním poločase vstřelili hosté v druhé půlce...