FC HlinskoFK Velké Hamry A

0:2 (0:1)
Redakce | | Muži

3 body z Hlinska

V dalším venkovním utkání opět bereme 3 body po Masaříkově čistém kontu a 2 brankách Matěje Kubína.

FC Hlinsko:

Zavřel - Nykodým (46. Tlustý), Klaudinger, Volf (25. Zelenka), Nevole, Šmahel (64. Otradovský), Vašek, Pešek, Jančura (64. Prokeš), Fejl (83. Rek), Mayer

FK Velké Hamry A:

Masařík - Roll, Munzar (80. Javůrek M.), Štěpánek O., Šidlo, Diviš, Kubín (73. Skuhravý), Gebert, Šohaj (87. Kováčik), Svrček, Vyčítal (87. Vosecký)

Branky: 4. Kubín, 71. Kubín

Žluté karty: 45. Mayer, 78. Zelenka - 35. Diviš, 45. Skuhravý

Rozhodčí: Matula - Stieber, Vykopal

Diváci: 210

Stadion: Hlinsko

Komentář

Po domácím zaváhání jsme tentokrát nezaváhali a v Hlinsku jsme zvítězili. Už od prvních minut bylo jasné, že to bude náš zápas. Naši borci dominovali na míči a drželi soupeře pod neustálým tlakem. Hned ve 4. minutě se blýskl Šohaj, který se s míčem dostal až do vápna a skvěle našel Kubína. Ten se nejprve pokoušel prostřelit gólmana, ale napodruhé už nezaváhal a poslal nás do vedení 0:1. Další šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Martin Svrček unikl obráncům a sám ze strany postupoval na brankáře, jeho střela však zamířila těsně vedle. Po několika nevyužitých příležitostech se začali prosazovat i domácí. Po našich chybách v rozehrávce nás dostali pod tlak a vytvořili si dvě velké šance. Jedna z nich skončila těsně vedle levé tyče, druhá pak vysoko nad brankou. Hra se vyrovnala a za náročných podmínek se hrálo nahoru a dolů, ale skóre se do konce poločasu už nezměnilo.

Ve druhé půli domácí prostřídali a obraz hry se částečně změnil. Hra se více rozkouskovala, ale naše obrana, na čele s brankářem, odolala všem rohovým kopům soupeře. Rozhodující moment přišel v 71. minutě, kdy Martin Svrček nádherným průnikem po levé straně obešel dva obránce a dostal se až před gólmana. V poslední chvíli ve skluzu zakončil, brankář sice míč vyrazil, ale jen na nohu Kubína, který v pádu dopravil míč do sítě a upravil skóre na 0:2.
Zbytek zápasu jsme si už pohlídali a zaslouženě si odvážíme 3 body zpátky do Velkých Hamrů.