V předposledním kole se rezerva představila na hřišti v Chrastavě.

Plechatý - Dušánek, Šorsák, Kratochvíl, Martínek, Zelenka (59. Wolf L.), Wolf D., Jelínek, Šimek, Bednář (85. Rozmajzl), Kejdana

Čapek - Janda, Roll, Javůrek P., Kubík (62. Mazánek) - Rudolf, Zounek, Bím (46. Javůrek M), Jeřábek - Vosecký, Svrček

Žluté karty: 55. Zelenka, 81. Bednář - 55. Rudolf, 65. Svrček, 90. Zounek, 90. Jeřábek

Rozhodčí: Kořínek - Trojan, Zikmund

Diváci: 151

Stadion: Chrastava

Komentář

Do předposledního utkání nastoupila o víkendu také rezerva, která se představila na hřišti v Chrastavě. Branky padaly pouze v prvním poločase a na každé straně po jedné. Do vedení šli ve 22. minutě hamerští zásluhou Jeřábka, který hlavou uklidil centr Jandy. O 11 minut později bylo vyrovnáno po brance Šimka. Další příležitosti už ani jedno mužstvo neproměnilo a utkání tak skončilo remízou 1:1. V 53. minutě byl vyloučen po šlápnutí na soupeře Patrik Javůrek a nakonci utkání spálil velkou šanci Svrček.

Aktuální články

V Chrudimi bez branek

V 11. kole jsme zajížděli na hřiště Chrudimské rezervy. Utkání se hrálo na UMT v Průhonech.

Boj o čelo skončil nerozhodně

V 10. kole jsme přivítali v přímém souboji o 1. místo SK Vysoké Mýto. Vše podstatné se událo v posledních minutách utkání. Po...

Výhra v Přepeřích

V 9. kole jsme zajížděli opět k Turnovu, tentokrát do Přepeř. Remízový výsledek z prvního poločasu jsme dokázali zvrátit na svoji...