FK Velké Hamry BSK Skalice u České Lípy

1:0 (1:0)
Redakce | | Muži

Rezerva bere další 3 body

V prvním domácím utkání nové sezony jsme přivítali tradičního soupeře ze Skalice.

FK Velké Hamry B:

Bureš - Váňa, P. Javůrek, Macháček, Munzar (61. Drozen), Bím, M. Štěpánek, Tokár, Jeřábek, Janda (85. Novák), Chlum (67. Čapek)

SK Skalice u České Lípy:

Vosecký - Verner, Češka (60. Vacek), Frömmel, Halbich, Kliment (46. Pečenka), Kotek, Lakatoš (46. Kulha), Stejskal (60. Malý), Tschakert, Baťka (45. Konečný)

Komentář

V prvním domácím utkání sezóny čekal svěřence Zdeňka Bryscejna těžký soupeř ze Skalice. Od samého začátku oba týmy hráli velmi aktivní hru. Hned v prvních minutách měli naši borci pět velkých příležitostí otevřít skóre, které bohužel neskončily v bráně. Po celý poločas se hráči snažili o držení balónu a další šance přibývaly. Ve 37. minutě se přesunula hra před soupeřovu branku, ze skrumáže se odrazil míč přímo k Bímovi a ten tvrdou ranou poslal domácí hráče do vedení. Soupeře to nabudilo ke zvýšené aktivitě a další šance přibývaly na obou stranách.

Po změně stran se tým ze Skalice snažil o vyrovnání. V 55. minutě hráč ze Skalice srazil zezadu unikajícího Bíma, sudí okamžitě vytáhl červenou kartu a hosté dohrávali o deseti. V průběhu druhého poločasu si naši borci vytvořili šest tutových šancí, které bohužel neproměnily. Ikdyž měl soupeř ke konci hry několik možností ke skórování ze standardních situací, skóre se na výsledkové tabuli nezměnilo a hamrovští hráči zvítězili 1:0.

Příští sobotu zajíždí naše rezerva na hřiště Šluknova. Držme jim palce!

Aktuální články

Domácí výhra s Brandýsem n.L.

3 body proti doposud stoprocentnímu Brandýsu n.L. vystřelil nádherným lobem z půlky hřiště Vyčítal.

3 body z Hlinska

V dalším venkovním utkání opět bereme 3 body po Masaříkově čistém kontu a 2 brankách Matěje Kubína.