FK Velké Hamry BFC Nový Bor

7:3 (3:2)
Redakce | | Muži

10 branek padlo v utkání s Novým Borem

Ve 14. kole jsme na domácím stadionu přestříleli Nový Bor 7:3. Hattrickem se blýskl Vosecký.

FK Velké Hamry B:

Čapek - Janda, Váňa, Sochor, Macháček - Kubík (80. Hecko), Javůrek M. (69. Chlum), Jeřábek, Štěpánek - Roll, Vosecký (85. Křelina)

FC Nový Bor:

Haluška - Pokorný, Kubeš (86. Šešina M.), Majerech (65. Král), Třešňák (86. Šešina J.), Zahustel (86. Faouzi), Kalenda, Havlík (74. Chour), Džavik, Babic, Broschinský

Branky: 16. Vosecký, 19. Vosecký, 30. Sochor, 57. Vosecký, 68. Javůrek M., 75. Štěpánek, 85. Roll - 22. Třešňák, 42. Džavik, 69. Král

Žluté karty: 47. Roll, 82. Čapek - 63. Majerech, 80. Kalenda

Rozhodčí: Bohuš - Lopuszynski, Jirák

Diváci: 30

Stadion: Velké Hamry

Komentář

V dalším kole jsme přivítali v deštivém počasí Nový Bor. Hned v první minutě po pěkném centru trefil Roll hlavou břevno. V 16. minutě si střelecký účet otevřel Vosecký, kterému pěkně přitukl patou Roll. O 3 minuty později zvýšil na 2:0 opět Vosecký, tentokráte po přihrávce Matěje Javůrka. O další 3 minuty později se trefili také hosté, když Třešňák využil zaváhání v domácí rozehrávce. Ve 30.minutě jsme šli opět do dvou brankového vedení. Po Jeřábkově rohovém kopu se z první trefil Sochor. O minutu později trefili břevno také hosté. Skóre prvního poločasu uzavřeli novoborští, když se 3 minuty před koncem trefil Džavik po souhře s Havlíkem. Branky padaly také ve druhém dějství. V 57. minutě dokonal hattrick Vosecký, když doklepl do branky pokus Rolla. Na 5:2 zvýšoval M. Javůrek, který se prosadil pěknou technickou střelou zpoza vápna. Hosté se hned z rozehry vrhli do útoku a byla z toho branka Krále na 5:3. V 75. minutě se trefil Štěpánek, jenž taktéž překonal Halušku střelou z hranice velkého vápna. Poslední slovo v utkání měl domácí Roll. Ten dorazil 5 minut před koncem brankářem vyražený Jeřábkův pokus. 10 branek tak vidělo, v tomto počasí, pár desítek statečných diváků.

Aktuální články

3 body v posledním kole

Na závěr sezony jsme zajížděli na hřiště posledního Letohradu, odkud jsme si odvezli výhru 1:3.

Rezerva remizovala v Chrastavě

V předposledním kole se rezerva představila na hřišti v Chrastavě.

Opět bez vstřelené branky

Divice C pokračovala předposledním kolem a posledním domácím utkáním, ve kterém jsme se opět neprosadili.