14. kolo, neděle 05.11.2023, 10:00

FK Velké Hamry ATJ Ústí nad Orlicí

1:0 (1:0)
Redakce | | Muži

Divize C - FKVH A : TJ Jiskra Ústí n.O. - 1:0

Áčko připravilo ve 14. kole vedoucímu Ústí nad Orlicí první porážku v sezoně.

FK Velké Hamry A:

Čamrda - Zounek, Váňa, Roll, Štěpánek - Linka, Javůrek M. (67. Hanzlíček), Krejčík (90. Javůrek P.), Munzar, Svrček - Žitka (84. Kováčik)

TJ Ústí nad Orlicí:

Jeřábek - Stránský, Chleboun, Hrnčíř, Langer (60.Skalický) - Vašek (55.Tichý), Špatenka, Hynek (75.Paata) - Bednář, Souček (75.Faltus), Sokol (46.Kozák)

Branky: 45. Krejčík

Žluté karty: 27. Roll, 55. Krejčík, 62. Linka, 81. Žitka - 38. Souček, 89. Bednář

Rozhodčí: Suchánek - Nedvěd, Flade

Diváci: 130

Stadion: Velké Hamry

Komentář

Zdroj: nasejablonecko.cz

V posledním domácím utkání podzimní části fotbalové Divize C hostili fotbalisté Velkých Hamrů dosud neporaženého lídra soutěže TJ Jiskru Ústí nad Orlicí. Ve velmi pěkném bojovném utkání, které se hrálo o pověstných šest bodů, nakonec domácí borci zvítězili brankou Kamila Krejčíka v závěru první půle 1:0. 

Na těžkém terénu bylo vidět, že obě mužstva chtějí hrát fotbal, což se přítomným divákům určitě zamlouvalo. Domácí hráči se o něco lépe pohybovali a ze zajištěné obrany podnikali velmi nebezpečné kontry, při kterých hosty několikrát svými zákroky podržel gólman Matěj Jeřábek. 

Ve druhé půli se ústecko-orličtí hráči pokoušeli minimálně o vyrovnání, což i z jejich strany vedlo ke zjednodušení přechodu do obranného pásma hamrovských hráčů formou dlouhých nákopů. Utkání se tak přeneslo do celé řady osobních soubojů, po kterých mnohdy i následovaly standardní situace, které však domácí obrana s přehledem ubránila. Velké Hamry si tak po závěrečném hvizdu rozhodčího Suchánka připsaly velmi cenné vítězství, které jim napomohlo upevnit si 3. místo v tabulce podzimní části soutěže a přiblížit se na dohled vedoucím Benátkám nad Jizerou a Ústí nad Orlicí.

FOTO: zde

Aktuální články

Divize C - FK Dobrovice : FKVH A - 1:1

V posledním utkání podzimní části sezony jsme pouze remizovali v Dobrovicích 1:1, když domácí srovnali v 90. minutě z pokutového kopu.

Krajský přebor - FC Nový Bor : FKVH B - 0:2

Rezerva získala 3 body po výhře v Novém Boru.

Divize C - RMSK Cidlina Nový Bydžov : FKVH A - 1:2

Ve 13. kole bereme 3 body po výhře 1:2 na hřišti v Novém Bydžově. Rozhodující branku vstřelil deset minut před koncem z pokutového kopu...