Remíza v posledním kole - Hamry : Mýto - 2:2

Masařík - Zounek, Váňa, Štěpánek O., Kováčik (71. Šidlo) - Munzar (77. Javůrek M.), Linka - Rudolf, Krejčík, Šohaj - Žitka (87. Svrček)

Branky: 8. Žitka, 80. Javůrek M. 17. Velinský, 58. Hlavsa

Žluté karty: 20. Žitka, 43. Štěpánek, 85. Šohaj, 90. Rudolf, 90. Váňa - 28. Mokrejš, 36. Velinský, 77. Zavřel

Rozhodčí: Štefan Michal - Hamouz Jakub, Hes Filip

Diváci: 150

Stadion: Velké Hamry

Komentář

V posledním kole jsme přivítali Vysoké Mýto. Úvodní branku vstřelil v 8. minutě Žitka, který tak završil svůj účet v této sezoně na 25ti brankách a především díky výbornému podzimu vyhrál tabulku střelců. Hosté vyrovnali o 9 minut později, kdy se trefil Velinský. V 58. minutě otočil skóre na stranu hostí Hlavsa. Poslední slovo si vzal po třech minutách na hřišti Matěj Javůrek, když 10 minut před koncem dostal po skrumáži v malém vápně balon do branky a vyrovnal tak na konečných 2:2. Hamerští díky remíze nakonec skončili až na 6. místě.

Boj o čelo skončil nerozhodně

V 10. kole jsme přivítali v přímém souboji o 1. místo SK Vysoké Mýto. Vše podstatné se událo v posledních minutách utkání. Po...

Výhra v Přepeřích

V 9. kole jsme zajížděli opět k Turnovu, tentokrát do Přepeř. Remízový výsledek z prvního poločasu jsme dokázali zvrátit na svoji...

Výhra s Benešovem

V 8. kole jsme přívítali Benešov a po obratu v úvodu druhého poločasu zapisujeme další 3 body do tabulky.