FK Velké Hamry AFK Dobrovice

0:1 (0:0)
Redakce | | Muži

Opět bez vstřelené branky

Divice C pokračovala předposledním kolem a posledním domácím utkáním, ve kterém jsme se opět neprosadili.

FK Velké Hamry A:

Čamrda - Kováčik, Šidlo, Roll, Štěpánek - Šohaj, Munzar (25. Javůrek M.), Krejčík (77. Vosecký), Vyčítal (81. Rudolf), Žitka - Svrček

FK Dobrovice:

Bartoš - Krčmář (77. Kopecký), Sedláček, Macek, Klain (56. Horák), Němec (77. Cigánek), Bora, Král, Pánek, Kohout, Volf (83. Zajíček)

Branky: 76. Volf

Žluté karty: 50. Šohaj, 81. Žitka, 93. Štěpánek - 67. Němec, 88. Kopecký, 93. Bartoš

Rozhodčí: Machýček, Adámek, Hes

Diváci: 65

Stadion: Velké Hamry

Komentář

V předposledním utkání sezony jsme přivítali FK Dobrovice. Bohužel jsme po druhé za sebou nedokázali vstřelit branku a opět prohráváme 0:1. Jedinou branku utkání vstřelil hostující Volf v 76. minutě, který využil pěknou přihrávku od Kohouta. V posledním kole zajíždíme na hřiště jednoznačně posledního Letohradu.

Aktuální články

V Chrudimi bez branek

V 11. kole jsme zajížděli na hřiště Chrudimské rezervy. Utkání se hrálo na UMT v Průhonech.

Boj o čelo skončil nerozhodně

V 10. kole jsme přivítali v přímém souboji o 1. místo SK Vysoké Mýto. Vše podstatné se událo v posledních minutách utkání. Po...

Výhra v Přepeřích

V 9. kole jsme zajížděli opět k Turnovu, tentokrát do Přepeř. Remízový výsledek z prvního poločasu jsme dokázali zvrátit na svoji...