MFK Chrudim BFK Velké Hamry A

1:3 (1:1)
Redakce | | Muži

Áčko přivezlo z Chrudimi 3 body

Ve 27. kole jsme zajížděli na umělku do Chrudimi, odkud jsme si přivezli 3 body po výhře 1:3.

MFK Chrudim B:

Tlustý - Vondrouš (70. Čada), Sedlák (78. Holub), Dostálek, Dalecký (73. Gábel), Zvolánek, Nykodým (78. Kopecký), Sotorník, Tlapák, Vácha, Holeček (73. Žalud)

FK Velké Hamry A:

Čamrda - Štěpánek, Roll, Šidlo, Zounek - Šohaj (90. Rudolf), Munzar, Krejčík, Vyčítal (90. Macháček), Kováčik (81. Javůrek M.) - Žitka (81. Vosecký)

Komentář

Za deštivého počasí otevřel skóre ve 13. minutě Žitka. Po přihrávce za obranu od Vyčítala udělal kličku golmánovi a levačkou poslal Hamry do vedení. Hned o minutu později se dostal před branku také Krejčík, ale domácího brankáře neprostřelil. Ve 29. minutě zahrával Krejčík přímý kop, jenž zahrál obránce zpět na brankáře, který však nepochopitelně vzal balon do rukou. Hamerští hráči tak dostali šanci zahrávat nepřímý kop z bezprostřední blízkosti domácí svatyně. K tomu se postavil Vyčítal, avšak červenou zeď na brankové čáře nepropálil. Ve 36. minutě zahrávali domácí rohový kop. Hlavička Zvolánka již směřovala do branky, když na zadní tyči ještě doklepl balon do sítě Tlapák. V 61. minutě padla rozhodující branka utkání. Štěpánek našel pěkným pasem ze strany na málem vápně osamoceného Žitku, jenž se nemýlil - 1:2. V 69. minutě se navíc nechal zbytečně vyloučit po druhé žluté kartě Zvolánek a domácí tak hráli poslední dvacetiminutovku v deseti. V té útočili převážně hamerští do otevřenější domácí obrany. V 76. minutě neproměnil tutovou šanci Žitka a domácí tak stále cítili naději na bodový zisk. Tu však konečně utnul v 92. minutě střídající Vosecký, který proměnil takřka do prázdné branky přihrávku od Krejčíka, jenž nejdříve nedokázal nadvakrát protlačit míč do brány. Hamry si tak odvezly všechny body a v příštím kole přivítají na domácím hřišti Nový Bydžov.

Ohlasy

JAN ZVOLÁNEK (trenér):
„Utkání, které se lámalo ve druhém poločase, kdy jsme za stavu 1:1 neproměnili dvě vyložené příležitosti a v 69. minutě jsme se nechali hloupě vyloučit. V závěru utkání jsme si bohužel žádný tlak nevytvořili a naopak soupeř nám do otevřené obrany mohl vstřelit několik branek. Celkově byli hosté lepším týmem a zaslouženě vyhráli."

Aktuální články

V Chrudimi bez branek

V 11. kole jsme zajížděli na hřiště Chrudimské rezervy. Utkání se hrálo na UMT v Průhonech.

Boj o čelo skončil nerozhodně

V 10. kole jsme přivítali v přímém souboji o 1. místo SK Vysoké Mýto. Vše podstatné se událo v posledních minutách utkání. Po...

Výhra v Přepeřích

V 9. kole jsme zajížděli opět k Turnovu, tentokrát do Přepeř. Remízový výsledek z prvního poločasu jsme dokázali zvrátit na svoji...