FK LetohradFK Velké Hamry A

1:3 (1:1)
Redakce | | Muži

3 body v posledním kole

Na závěr sezony jsme zajížděli na hřiště posledního Letohradu, odkud jsme si odvezli výhru 1:3.

FK Letohrad:

Janůj - Jiřánek, Kail, Macek, Chládek (83. Štusák), Zbudil, Lorenc, Kabourek, Černohorský (79. Leníček), Mišči (66. Pokorný), Nágl

FK Velké Hamry A:

Masařík - Kováčik, Štěpánek, Roll, Zounek - Svrček, Krejčík (84. Jeřábek), Vyčítal (46. Javůrek M.), Šidlo (84. Váňa), Šohaj (79. Rudolf) - Žitka (61. Vosecký)

Branky: 16. Mišči - 28. Žitka, 75. Roll, 90. Svrček

Žluté karty: 28. Nágl - 31. Svrček, 38. Vyčítal

Rozhodčí: Schveinert - Kříž, Šlajs

Diváci: 98

Stadion: Letohrad

Komentář

Poslední kolo zakončilo další úspěšnou sezonu v Divizi C. Na hřišti začali lépe domácí, které poslal do vedení v 16. Mišči. Dvě střely dokázal Masařík vyrazit, na další dorážku už byl krátký. Ve 28 minutě bylo vyrovnáno. Krejčík zahrál přímý kop na zadní tyč, odkud Roll předložil lahůdku Žitkovi - 1:1. Hamerští drželi balon více na svých kopačkách avšak k vedení jim musela pomoci kuriozní branka. V 75. minutě poslal domácí brankář dlouhým výkopem balon za polovinu hřiště, odkud mu ho z prvního doteku vrátil Roll. Balon však k překvapení všech skončil až v sítí. Rázítko na vítězství v posledním utkání dal Svrček, jenž dostal s pomocí obránce balon za záda domácího brankáře - 1:3.
Hamry tak získaly nejvíce bodů v divizní historii, bohužel to však stačilo pouze na třetí místo. Prvenství nakonec úhajilo Ústí nad Orlicí, kterému však do poslední minuty dýchaly na záda o bod druhé Benátky n.J.

Aktuální články

3 body z Hlinska

V dalším venkovním utkání opět bereme 3 body po Masaříkově čistém kontu a 2 brankách Matěje Kubína.

Domácí prohra se Slavií.

Ve 3.kole jsme bohužel nestačili na Slavii Hradec Králové.

Cesta MOL Cupem skončila v 1.kole

V 1. kole poháru jsme přívítali na domácím stadionu SK Benátky n.J.. Po bezbrankovém prvním poločase vstřelili hosté v druhé půlce...