Ral - Kobr M., Kesner (46. Kobr L.), Coufal, Mazánek, Capulič, Štrbák (64. Stříteský), Ptáček (89. Mauer), Rydval (86. Fako), Novák, Stýbal (64. Suk)

Bureš - P. Javůrek, Mihalo (77. Sochor), Samodeyko (68. Chlum), Strnad, Bím, Novák (85. Nam Vu), Tokár, Drozen, Štěpánek, Zounek

Branky: 11. Coufal, 68. Kobr, 79. Kobr - 19. Strnad

Žluté karty: 20. Capulič, 73. Mazánek, 90. Suk - 74. Bím

Diváci: 110

Stadion: Hejnice

Komentář

Rezerva proti Frýdlantu bez bodu.

V 5. kole tým trenéra Zdeňka Bryscejna sehrál další utkání se Slovanem Frýdlant na hřišti v Hejnicích. Již v 10. minutě se podařilo domácím otevřít skóre. Po několika minutách se podařilo Tokárovi při zahrávaném rohu přihrát Strnadovi a ten srovnal na 1:1. Ve druhém poločase však domácí opět vedli po trefě frýdlantského Kobra a stejný hráč pak pečetil výsledek na konečných 3:1.

Aktuální články

Domácí výhra s Brandýsem n.L.

3 body proti doposud stoprocentnímu Brandýsu n.L. vystřelil nádherným lobem z půlky hřiště Vyčítal.

3 body z Hlinska

V dalším venkovním utkání opět bereme 3 body po Masaříkově čistém kontu a 2 brankách Matěje Kubína.