Štětkář - Holešovský, Holešovský, Čurgali, Hlávka (78. Polák), Dobeš, Dvořák, Bartoš (46. Šimek), Stromecký, Zabilka, Vostrovský (73. Hemerka)

Bureš - Javůrek P., Mihalo (60. Strnad), Zounek, Bím (60. Sochor), Tokár (73. Nam Vu), Štěpánek M., Jeřábek, Janda (36. Novák), Macháček, Chlum (73. Fišer)

Branky: 3. Hlávka, 12. Bartoš, 24. Bartoš, 84. Dobeš - 35. Chlum, 82. Macháček

Diváci: 130

Stadion: Šluknov

Komentář

ZBYTEČNÁ ZTRÁTA REZERVY

Tým trenéra Zdeňka Bryscejna chtěl navázat na dobrý výkon z předešlého utkání a hráči měli za úkol od prvních minut tlačit soupeře. Domácí po celé utkání hráli převážně na své polovině a využívali brejků. Již ve 3. minutě soupeř zahrával první roh a domácí se prosadili rychlou brankou. Ve 12. minutě domácí Bartoš navýšil skóre na 2:0. Ve 24. minutě svou akci zopakoval a umístil další gól. Ve 36. minutě přihrál Zounek hlavou na Chluma, který se rychle zorientoval a vsítil branku.

Ačkoli ve druhém poločase naši borci hráli převážně proti zatažené obraně, všechny akce skončili mimo bránu. Až v 82. minutě se prosadil Macháček, který přehlavičkoval brankáře, a snížil stav na 3:2. Radost a touha po vyrovnání však netrvala dlouho. Domácím se podařilo o dvě minuty později navýšit skóre na 4:2 a tento stav se do konce utkání už nezměnil.

Příští týden v sobotu 31.8.2024 od 10.15 hod. čeká naše borce na domácí půdě tým z Jívanu Bělá.

Aktuální články

Domácí výhra s Brandýsem n.L.

3 body proti doposud stoprocentnímu Brandýsu n.L. vystřelil nádherným lobem z půlky hřiště Vyčítal.

3 body z Hlinska

V dalším venkovním utkání opět bereme 3 body po Masaříkově čistém kontu a 2 brankách Matěje Kubína.