Čapek - Kubík, Macháček, Černý, Hušek - Drozen (81. Sochor), Javůrek P., Rudolf, Jeřábek (85. Sochor), Kováčik - Mazánek

Zoul - Heinrich, Šedý, Bína (88. Hartman), Hrnčíř, Vrabec, Patka, Pour (68. Ráček), Helm (88. Ryml), Štemberk (83. Pelta), Daněk

Branky: 52. Šedý, 62. Daněk, 80. Helm, 83. Šedý

Žluté karty: 78. Javůrek P. - 36. Patka, 85. Ráček

Rozhodčí: Daniel - Smoleňák, Kořínek

Diváci: 50

Stadion: Velké Hamry

Komentář

Rezerva zakončila podzimní část sezony v dohrávce na umělce v Desné proti Pěnčínu. Ten potvrdil postavení v tabulce a hlavně díky druhému poločasu uštědřil hamerským čtyřgolovou porážku. Skóre otevřel v 52. Šedý, na něj navázali o deset minut později Daněk a v 80.minutě Helm. Šedý, jenž kopal také v Hamrech, skóre utkání rovněž uzavřel, když 7 minut před koncem zvyšoval na konečných 0:4 pro hosty. Pěnčín se tak vyhoupl zpátky do čela, kde má před druhým Hrádkem výhodu pouze lepšího skóre. Hamrovská rezerva ukončila podzim na pěkném 3. místě, ztráta na vedoucí dvojici je však desetibodová.

Děkujeme fanouškům za podporu a v roce 2024 se na Vás opět těšíme.

Aktuální články

3 body v posledním kole

Na závěr sezony jsme zajížděli na hřiště posledního Letohradu, odkud jsme si odvezli výhru 1:3.

Rezerva remizovala v Chrastavě

V předposledním kole se rezerva představila na hřišti v Chrastavě.

Opět bez vstřelené branky

Divice C pokračovala předposledním kolem a posledním domácím utkáním, ve kterém jsme se opět neprosadili.