Válek - Moravčík, Mitáč, Košťál, Křeš, Věchet, Biedermann N. (63. Biedermann D.), Řezníček, Kosina (46. Müller), Větrovský (63. Volejník), Komárek (76. Szabo)

Špís - Javůrek P., Bím, Drozen, Čapek (86. Vu Hoang), Tokár, Kubík, Jeřábek, Janda, Štěpánek, Chlum (79. Novák)

Branky: 33. Biedermann N. - 13. Čapek, 53. Bím

Žluté karty: 54. Čapek, 66. Tokár, 76. Jeřábek, 83. Drozen, 90. Špís

Rozhodčí: Smoleňák - Hnětynka, Brož

Diváci: 100

Stadion: Stráž p.R.

Komentář

Od první minuty hry velmi omlazená rezerva FK Velkých Hamrů plnila zadané úkoly od trenéra Zd. Bryscejna. Po prvních šancích v úvodu se ve 14. minutě povedlo Chlumovi vyvézt balón k rohu, odkud nacentroval Čapkovi na první gól hlavou. V průběhu prvního poločasu se naši hráči snažili o častější držení míče a dostávali se do dalších šancí. Bohužel hned po občerstvení hráčů jsme z nepozornosti ve 33. minutě inkasovali a do šaten jsme odcházeli za nerozhodnutého stavu 1:1.

V 53. minutě se naši hráči dostali do šancí při hře před soupeřovou brankou. Při odraženém balónu od brankáře doputoval míč až k Bímovi, který vsítil vítězný gól na 1:2. V 88. minutě brankář soupeře zachytil naši střelu velmi těsně na brankové čáře. Díky vzniklé situaci se naši hráči přestali koncentrovat, soupeř využil své šance a dostal se do sólového úniku, střela však šla mimo branku. Závěr utkání si naše rezerva již pohlídala a získala své první tři body.

Příští týden v sobotu čeká naše borce na domácí půdě tým ze Skalice. Přijďte je podpořit a pomoci jim získat další body!

Aktuální články

Domácí výhra s Brandýsem n.L.

3 body proti doposud stoprocentnímu Brandýsu n.L. vystřelil nádherným lobem z půlky hřiště Vyčítal.

3 body z Hlinska

V dalším venkovním utkání opět bereme 3 body po Masaříkově čistém kontu a 2 brankách Matěje Kubína.